Akmens masės vonia Aura Galatea 2 balta,176x86,5

1 759,00 €
1 759,00 € - 1 934,45 €

Aura Galatea 2 - laisvai stovinti vonia, turinti ergonominį vidų. Galite užsakyti be arba su persipylimo sistema (persipylimo sistema matoma išoriškai, chromo blizgi spalva). Vonios sifonas (prijungimas į kanalizaciją) įskaičiuotas į komplektą. Vonią taip pat galima užsakyti dažyta išore (pagal RAL spalvyną).

  • Vonios dydis - 1760 X 865 X 510
  • Tūris - 270l
  • Svoris - 90kg be pakuotės
  • Vonios medžiaga - Akmens masė (MARMORYL®)
  • Vonios medžiagiškumas - blizgi balta
  • Gamintojas - Vispool(Aura Baths), Latvija
  • Gamintojo garantija - 25 metai
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Tipas
Kiekis
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Gaukite į namus už 14,99€ Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

aura_galatea2be
Garantija (m)
25 metai
Ilgis mm
1760
Spalva
balta
Plotis mm
865
Gylis mm
375
Pagaminta iš
Akmens masės
Tūris litrais
270
Galimybė įmontuoti maišytuvą vonioje
Nėra
Galimybė įmontuoti masažo sistemą
Nėra
Aukštis su kojomis mm
510
Serija
Galatea
Svoris kg
90 kg + pakuotė
Sifonas
Komplekte sifonas be persipylimo

Aprašymas

Apie medžiagą

Aura Vonios gaminamos iš natūralaus marmuro masės, surišimui naudojant kompozicines medžiagas, pagamintas Europoje, o emalės, naudojamos gaminių gamyboje, sukurtos pagal specialų kompanijos VISPOOL® užsakymą. Naudojant MARMORYL® technologiją, pasiekiamas didesnis vientisumas ir tankumas, sumažėja oro dalelyčių kiekis gaminyje, kas derinyje su kokybiška emale leidžia pasiekti aukštesnių produkcijos tvirtumo ir ilgaamžiškumo rodiklių.

Apie gamintoją

Aura - tai išskirtinių formų, vonių kolekcija, kurią pristato žinomas vonių gamintojas - Vispool, SIA (Latvija). Daugelio metų praktiką sukaupęs gamintojas, vonias eksportuojantis į Prancūziją, Italiją, Vokietiją, skandinavijos šalis ir visą pabaltijį. Gamintojas suteikia 25 metų garantiją savo vonioms.

Svarbi informacija

- Visi gamintojo nurodyti matmenys gali skirtis + - 0,5%. Taip yra, dėl technologinių sprendimų, todėl svarbu įvertinti matuojant vonios vietą.

- Įvertinkite vonios svorį ir matmenis, jei planuojamas vonios kambarys būsto antrame ar aukštesniame aukšte. Dėl laiptų bei praėjimų, vonia gali netilpti arba fiziškai bus per sudėtinga įnešti į norimą patalpą.

- Dėl didelio svorio - produkto kurjerių tarnybos neneša. Pristatymas galimas tik iki nurodyto namo.

- Naudojantis vonia. Venkite staigaus vandens temperatūros kitimo (ypač, jeigu vanduo šildomas šildytuve). Pavyzdžiui, žiemą į atšalusią vonią nepilkite karšto vandens, patartina vonią atšildyti pamažu.

- Pasinaudojus, santechnika plaunama šiltu vandeniu. Prireikus, ją galima valyti skystais valikliais (pvz.: Ajax, Ciff, Cillit) ir minkštu audiniu. Draudžiama naudoti abrazyvinius valiklius, ypač rūgštinius ir turinčius rūgšties, taip pat šarmines ir grubias valymo priemones.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį