Bocchi keramika - spalvos vonios kambaryje, Jūsų geroms emocijoms

Populiariausius 2022 metų pasirinkimus pateikiame platesne spalvų ir modelių gama - tai keramikos gaminiai tiems, kam aktualu funkcionalūs ir modernūs daiktai. Dėl naudingų pasiūlymų kainos - spalvoti gaminiai tikrai verti Jūsų pasvarstymo, net jei esate nusprendę rinktis standartinę baltą spalvą. Su 19 spalvų galite sukurti unikalius sprendimus arba žaismingus vonios kambarius savo mažiesiems, o galbūt visiškai pašėlusius, spalvotus vonios kambarius, trumpalaikės nuomos būstams ar grožio studijoms. 


Potinkiniai sprendimai

Visi darbai prasideda nuo šių, potinkinių santechnikos įrengimų - potinkinės dėžutės maišytuvams, potinkiniai WC rėmai, dušo latakai ir trapai. Mūsų atrinkti gamintojai turi patikimus daiktus, servisą ir atstovus, todėl esame ramūs ir ramybę užtikriname klientams - ne tik naudinga kaina, tačiau ir visas procesas sklandus, o daiktas kokybiškas ir saugus. Daugelį dydžių ir modelių turime sandėlyje - atsiimkite tą pačią dieną!


Ideal Standard - kokybiški ir šiuolaikiški daiktai už prieinamą kainą. Specialūs gamintojo pasiūlymai!

Belgijos gamintojas - koncernas, gaminantis praktiškai visus vonios kambario prietaisus - nuo sifono iki vonios spintelės. Privalumai: gamintojas turi atstovus ir servisą Lietuvoje, todėl esame ramūs ir užtikriname klientų ramybę ne tik pardavimo, montavimo, tačiau ir naudojimosi metu; gamintojas aktyviai bendradarbiauja su žymiausiais produktų dizaineriais, todėl sprendimai gerai apgalvoti ir ne vienos dienos tendencijų.


Naudingi Villeroy&Boch pasiūlymai voniai ir virtuvei!

Vokietijos gamintojas, žinomas visame pasaulyje, dėl kokybės, stiliaus ir inovacijų keramikos srityje. Vonios kambario bei virtuvės sprendimai, kuriantys ilgalaikę vertę šioms erdvėms, suteikiantys funkcionalumo ir aktualaus dizaino tiek šiandien, tiek ir po 5-jų ar 10 metų. Gamintojas orientuotas į klientą, todėl Lietuvoje puikiai darbuojasi atstovai ir servisas, užtikrinantys operatyvius nesklandumų šalinimus, jei tokių nutinka. Žemiau pateikiame keletą populiaresnių daiktų, kurie eilę metų išlieka perkamiausi.


Populiariausi virtuvės pasirinkimai iš FRANKE

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį