Prekę galite atsiimti sekančią dieną arba pristatymas per 2d.d.

Nanomax valymo priemonė vonios kambariams ir maišytuvams

8,00 €

Profesionali valymo priemonė vonios kambariams, ir sanitarinėms patalpoms valyti, tinka maišytuvams. Nepalieka ruožų ir suteikia blizgesį nuvalytiems paviršiams. Įsiskverbia sunkiai pasiekiamose vietose. Sudėtyje yra aktyviųjų nanosidabrinių dalelių. 

YRA SANDĖLIUOSE - PRISTATYMAS PER 3-5D.D.
Kiekis
YRA SANDĖLIUOSE - PRISTATYMAS PER 3-5D.D.
Gaukite į namus už 3,99€Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas (išskyrus buitinę techniką) Gaukite į paštomatą už 3,99€

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

5903240901821
Talpa ml
500

Aprašymas

Nurodymai: užtepti ant paviršiaus, palikti 1–3 minutėms, nuvalyti ir nuskalauti vandeniu. Prieš naudojant, supurtyti. Rekomenduojama pirmiausia išbandyti produktą ant nematomos paviršiaus dalies. Gamintojas neatsako už jokią žalą, atsiradusią dėl netinkamo produkto naudojimo. Sudedamosios dalys: amfoterinės aktyviosios paviršiaus medžiagos (< 5 %), anijoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos (< 5 %), nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos (< 5 %), kvapiųjų medžiagų mišiniai: limonenas (d-limonenas). ĮSPĖJIMAS: smarkiai dirgina akis. Mūvėti apsaugines pirštines / dėvėti apsauginius drabužius / naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra, ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Laikyti užrakintą.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį