Sklandžiam aptarnavimo internetu proceso užtikrinimui "LaikasNamams" svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą- Duomenų apsauga ir Privatumo politika

Suprantu
Prekių kategorijos
Turite klausimų?

Dušo kabinosAprašymas

Renkamės geriausią dušo kabiną


Tai vienas iš pagrindinių elementų vonios kambaryje, todėl jam skyrėme nemažą laiko dalį ir surinkome visą naudingą informaciją. Kokį tipą pasirinkti? Kaip jas prižiūrėti? Koks gamintojas geriausias? Dalį atsakymų pateikiame žemiau. Suprantame, jog tai tik maža dalelė atsakymų į Jums kylančius klausimus, todėl mielai lauksime papildomų Jūsų klausimų ir pasistengsime atsakyti į kiekvieną iš jų!

Nuo ko gi pradėti, nusprendus turėti dušo kabiną vonios kambaryje?

  •  Reikia nuspręsti kokios formos norite

Pusapvalė, keturkampė ar stačiakampė? Žinoma, ne viskas priklauso tik nuo norų. Dažnai mus apriboja ir vonios kambario dydis, tačiau vistik nėra geriausio varianto. Kiekviena forma turi savo pirkėją – pusapvalės dušo kabinos turi “nupjautą kampą”, todėl vizualiai sukuria didesnio vonios kambario pojūtį.
Tuo tarpu kvadrato formos yra erdvesnės ir sukuria didesnį komfortą prausiantis. Kvadratinės kabinos statūs kampai „pjausto“ erdvę, tačiau kartais vonios kambaryje naudojamos būtent tokios formos, tad siekiant išlaikyti vientisumą, klientai renkasi būtent šios formos dušo kabinas.

        

  • Su dušo padu ar ant grindinio?

Žinoma, pasirinkus montuoti kabiną ant grindų arba ant padėklo, atsiranda papildomų klausimų – pvz. kokį dušo padą pasirinkti? Arba kas geriau – trapas ar latakas? Plačiau apie šiuos pasirinkimus aprašysime gaminių kategorijose.Abu sprendimai yra geri, tačiau reikia nepamiršti atlikti namų darbus. Jei nebus atlikti paruošiamieji darbai, gali nebelikti pasirinkimo laisvės. Žinoma, viskas priklauso nuo situacijos. Naujai statomame name, kur kas paprasčiau suplanuoti ir parengti hidroizoliacinį sluoksnį, nuolydį bei tinkamą trapą. Sename daugiabutyje kur kas paprasčiau ir lengviau sumontuoti dušo kabiną su padėklu. Tačiau gyvenamoji vieta neturi nulemti Jūsų pasirinkimo. Kaip jau minėjome, pasidomėjus ir tinkamai pasiruošus galite pasirinkti sau priimtinesnį sprendimą.

Verta paminėti, jog dušo kabina su giliu padėklu – itin populiarus pasirinkimas tarp klientų, kurie turi mažų vaikų. Tai puikus sprendimas, neturintiems vietos voniai ar skiriantiems pirmumą dušo kabinai. Žinoma, tai neprilygsta maudynėms vonioje, tačiau mažiesiems tokioje dušo kabinoje džiaugsmo tikrai pakanka. Prieš pasirinkdami, įvertinkite, jog dušo padėklai turi specifinius linkius, o dušo kabina turi būti pažeminta, todėl patariame pasikonsultuoti dėl Jums tinkamiausio sprendimo.

  • Kokio užpildo norėsite?

Dušo kabinos konstrukcijos dažniausiai gaminamos iš aliumo, tačiau pati sienelė gali būti iš plastiko arba stiklo. Žinoma tai turi įtakos ir galutinei gaminio kainai. Pupuliariausias pasirinkimas – 6mm grūdintas stiklas. Šis užpildas yra pakankamai storas, atlaikyti nedidelius smūgius, kurių neišvengsite, naudojantis dušo kabina. Grūdintas stiklas neleis susižeisti dūžio atveju, nes nes sutrupės į smulkius gabaliukus, todėl neliks aštrių briaunų. Renkantis iš vitražų – turite itin platų pasirinkimą. Šis sprendimas paliekamas Jums arba Jūsų stilistui. Žinoma universaliausias ir populiariausias pasirinkimas – skaidrus stiklas.

Stiklinės dušo sienelės


Žmonių stiliaus pasirinkimai ir poreikiai laikui bėgant formuojasi vis įdomesni ir reikalaujantys naujų sprendimų. Vonios kambarys – ne išimtis. Pastebime minimalizmo tendenciją klientų užklausose. Vis dažniau teiraujamasi apie dušo sieneles kitaip vadinamas pertvaromis. Jokių mechanizmų, tik stiklinė siena ir laikiklis. Gamintojai netruko atsižvelgti į šiuos norus ir pradėjo formuoti savo pasiūlą.

Tai puikus sprendimas, turintiems nedidelį vonios kambarį ar norintiems erdvės pojūčio. Pagal poreikius galite pasirinkti sieneles, montuojamas į kampą arba tiesiog prie sienos su įėjimu iš abiejų pusių. Taip pat sienelė gali būti sumontuota ant vyrių, todėl po maudynių, sienelę galite priverti prie sienos, taip sutaupant dar daugiau erdvės Jūsų vonios kambaryje.
Atkreipiame dėmesį, jog šiam sprendimui būtinas taškinis (dušo trapas) arba linijinis (dušo latakas) vandens drenažas (detalesnius aprašus ir pasirinkimus rasite dušo latakų kategorijoje). Turi būti gerai parengta hidroizoliacija bei atitinkamas nuolydis. Tik techniškai paruošus vietą, neturėsite nuostolių dėl vandens išsiliejimo už dušo zonos ribų.

        
 

Stiklinės dušo durys


Sprendimas skirtas turintiems nišą vonios kambaryje. Dušo durų dydžiai svyruoja nuo 70 centimetrų iki 200 centimetrų, tačiau yra galimybė užsakyti ir nestandartinių dydžių duris. Žinoma, atkreipiame dėmesį, jog būtų paranku pasikonsultuoti su specialistais dėl norimo sprendimo, nes vargu ar įrengus 50 centimetrų dušo duris nišoje, galėsite jomis patogiai naudotis.
Prieš pasirenkant slankiojamos ar varstomos durys, įvertinkite ar niekas nekliudys varstant duris. Nors varstomos durys atrodo patogiai, dažnai pasitaiko atvejų, kai nedideliame vonios kambaryje, varstomos durys kliudo klozetą ar vonios spintelę.

Suprantame klientų nuogąstavimą dėl slankiojančių durų mechanizmų patikimumo, tačiau galime nuraminti – pasirinkus patikimą gamintoją, nereikės pergyventi dėl kokybės, o net ir įvykus kokiam nors gedimui, nereikės keisti visų dušo durų, nes mechanizmai bus palaikomi atstovų sandėliuose.

        

Dušo gaminiai iš plastiko

Dauguma gamintojų siūlo alternatyvą brangesnėms dušo kabinoms, pagamintoms iš stiklo – tai plastikas. Aliuminės konstrukcijos bei patvarūs mechanizmai gaminiuose išlieka, tik vietoje stiklo naudojamas plastikas (gali būti skaidrus, raštuotas, matinis) šiek tiek atpigina gaminio kainą. Sprendimas turi privalumų, tačiau kartu atsiranda ir trūkumai. Plastiko užpildas nėra labai storas. Dažniausiai jis gaminimas apie 3-4mm storio, tuo tarpu stiklo svoris, priklausomai nuo gaminių standartiškai būna apie 6mm.  Plastikas sudėtingiau valomas, dėl jo nelygaus paviršiaus (kalbant apie mikroskopinį lygmenį). Nešvarumai ir vanduo kur kas lengviau užsilieka ant paviršiaus.
Apibendrinant – plastiko užpildas dušo kabinoje, nėra blogas pasirinkimas, įvertinus poreikius ir galimybes, tačiau gaminys praranda kokybiško daikto pojūtį, lengvesnę priežiūrą bei medžiagos patvarumą.

Dušo priežiūra


Sutinkame, jog nei vienas iš mūsų neesame mėgėjai valyti dušo kabiną, ypač iš karto po maudynių. Tačiau, stebuklų nėra – norint spindinčio ir ilgai tarnaujančio daikto, jį tenka prižiūrėti. Šiuo klausimu nėra nei geresnių nei blogesnių gamintojų. Jie puikiai supranta Jūsų problemas, todėl siūlo savo sprendimus.Visi didieji gamintojai savo dušo kabinų stiklus padengia specialia danga. Ji atstumia vandens lašus nuo stiklo. Neleidžiant prikibti vandens lašams, jie nubėga nuo stiklo bei nepalieka kalkių nuosėdų. Tai tikrai puikus sprendimas, tačiau…

Medžiaga nėra amžina ir laikui bėgant ji netenka savo veiksmingumo. Žinoma, tokių medžiagų galima įsigyti ir patiems. Nėra paslaptis, jog rinkoje yra daug produktų, tačiau būkite atsargūs. Rinkitės patikimus gamintojus. Vienas iš pavyzdžių – RAVAK AntiCalc apsauginė priemonė nuo vandens nuosėdų.
Norime atkreipti dėmesį, jog ne visi gamintojai naudoja šį sprendimą ir ne kiekvienas iš gamintojų produktų turi šią dangą, todėl rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į prekių aprašymą arba teiraukitės pardavėjo.

Dušo priežiūros patarimai. Nuosėdas ir nešvarumus puikiai pašalina citrina. Jos rūgštis suardo kieto vandens nuosėdas, suminkština likusius nešvarumus, dezinfekuoja. Taip pat tai natūrali priemonė kuri Jūsų vonios kambariui suteiks malonų kvapą. Chromuotos detalės atgaus pirminį blizgesį, jei jas valysite sidabro priežiūrai skirtomis priemonėmis.Pasinaudoję dušo kabina, visuomet palikite praviras duris. Tai neleis hermetiku apdorotose siūlėse atsirasti pelėsiui arba grybeliui.

Populiarūs dušo kabinų gamintojai - mūsų nuomonė apie gamintojų produkciją


Gamintojų ir gaminių pasirinkimas iš ties labai platus. Suprantame, jog sudėtinga nuspręsti kas ir kodėl tinka būtent Jums. Leiskite mums apžvelgti gamintojus ir padėti Jums priimti optimaliausią sprendimą. Visgi tai nėra pilnas sąrašas gamintojų, kurių produkciją parduodame, ar kokie yra mūsų rinkoje, todėl jei domitės kitų gamintojų ir turite klausimų, mielai jų lauksime ir pasistengsime atsakyti į visus juos.


Ravak dušo kabinos


Vienas iš didžiausių gamintojų Čekijoje ir itin populiarus rytų bei centrinėje Europoje. Savo veiklą vysto daugiau nei 20 metų, todėl iš Ravak produkcijos galime tikėtis tęstinumo, technologinių sprendimų brandumo, medžiagų patikimumo bei estetikos pojūčio.
Privalumai:
Atstovybė ir servisas Lietuvoje (Kaune). Visuomet atkreipiame Jūsų dėmesį į šį mažą, tačiau reikšmingą punktą renkantis vonios įrangą. Tai užtikrina stabilų gaminių pristatymą, atsarginių dalių palaikymą, skubią serviso pagalbą įvykus gedimui. Taip pat, visos operacijos bei sprendimai vyksta kur kas greičiau, lygininant su gamintojais, kurie atstovybių neturi Lietuvoje. Gamintojas glaudžiai bendradarbiauja su žymiais šios srities stilistais bei architektais, todėl kuriami gaminiai yra ne tik ergonomiški tačiau ir vizualiai patrauklūs. Taip pat dideli pajėgumai gamintojui suteikia galimybę pasiūlyti ne tik pagrindinius gaminius, tačiau visą vonios įrangą iki pačių smulkiausių detalių. Norintiems dizaino vientisumo, siūlomos koncepcijos su joms būdingoms stiliaus detalėmis. Itin platus pasirinkimas kiekvieno norams bei galimybėms. Gamintojas tiekia platų gaminių serijų asortimentą su skirtingomis modifikacijomis. Jums reikia tik nuspręsti kokių medžiagų, kokių spalvų ir matmenų Jums reikia.

Trūkumai:
Dėl gamintojo gamyklų išdėstymo Europoje, nestandartinių dušo kabinų gamyba ir pristatymas užtrunka ilgesnį laiką, lyginant su Lietuvos gamintojais. Vidutiniškai pristatymas gali užtrukti iki 6 savaičių, tačiau praktika rodo, jog kiekvienas užsakymas yra unikalus ir taip pat priklauso nuo logistikos, todėl gali užtrukti ir ilgiau arba trumpiau.

Baltijos Brasta dušo kabinos


Lietuvių gamintojas savo veiklą vykdantis daugiau nei 20 metų, todėl vertinamas kaip patikimas bei stabilus. Per savo veiklos metus užsitarnavęs ne tik lietuvių, tačiau ir skandinavų pasitikėjimą. Sėkmingai veikia ir rytų bei vakarų Europoje.
Privalumai:
Nesenai pradėjo savo sandėliuose palaikyti populiariausias dušo kabinas bei dušo duris, todėl pristatymas gali būti įvykdytas kelių dienų bėgyje. Tai tikras išsigelbėjimas, žmonėms, kurie nesuplanavo savo pirkinių iš anksto. Deja, palaikomas tik ribotas kiekis gaminių. Gamintojo noras būti žingsniu priekyje, veda prie inovatyvių sprendimų. Stengiamasi pristatyti naujas technologijas, idėjas, dizainus, todėl galite būti tikri, jog gaunate aukščiausios klasės produkciją. Atstovybė bei servisas puikiai organizuoti, todėl užtikrina sklandžius ir greitus sprendimus bet kokiu klausimu. Individualūs dušo kabinų sprendimai išpildomi per itin trumpą laiką. Pažymėtina, jog kiekvienas Jūsų atvejis aptariamas su specialistu, kuris gali atvykti pas Jus į namus ir ne tik išmatuoti erdvę skirtą kabinai, tačiau ir parodyti pavyzdžių, todėl esate užtikrinti, jog sprendimas bus tinkamas.