Sklandžiam aptarnavimo internetu proceso užtikrinimui "LaikasNamams" svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą- Duomenų apsauga ir Privatumo politika

Suprantu
Prekių kategorijos
Turite klausimų?

Žalvariniai gyvatukai, nerūdijančio plieno džiovintuvai

Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48


Aprašymas

Žalvariniai rankšluosčių džiovintuvai


Šios medžiagos gyvatukai laikomi universaliais, nes jie gali būti jungiami tiek atvirose, karšto vandens cirkuliacinėse sistemose, tiek autonominėse šildymo sistemose. Rankšluosčių džiovintuvai turi 1/2" vidinį pajungimą ir gali būti jungiami tiesiogiai prie varinio, plastikinio ar metalinio vamzdyno. Lyginant su kitų medžiagų džiovintuvais, žalvariniai gyvatukai pasižymi geriausiomis šilumos laidumo savybėmis. Priklausomai nuo gamintojo, jie gali būti balti, blizgaus chromo spalvos, sendinto žalvario bei vario spalvų.
Nenusprendžiate, koks rankšluosčių džiovintuvas Jums tinkamiausias? Paskaitykite mūsų straipsnį apie jų tipus - 4 svarbūs kriterijai renkantis rankšluosčių džiovintuvą.

Svarbi informacija! Žalvarinių ir nerūdijančio plieno rankšluosčių džiovintuvų, sumontuotų į karšto vandens cirkuliacinę sistemą, korozinis atsparumas smarkiai sumažėja, jei ant jų atsiranda potencialų skirtumas. Vykstant elektrocheminei korozijai, iš žalvario yra "išplaunamas" cinkas ir dėl to žalvaris darosi porėtas, o nerūdijantis plienas dėl lydinio sudėties ir struktūros nevienalytiškumo koroduoja taškiniu būdu. Kad to išvengti rekomenduojame įžeminti karšto vandens tiekimo vamzdyną. Jei tai nepanaikina potencialų skirtumo ant gyvatuko, tuomet reikia įžeminti patį gyvatuką.