Sklandžiam aptarnavimo internetu proceso užtikrinimui "LaikasNamams" svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą- Duomenų apsauga ir Privatumo politika

Suprantu
Prekių kategorijos
Turite klausimų?

Akmens masės plautuvės

Puslapis: 1/3
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
1 2 3
Puslapis: 1/3
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
1 2 3


Aprašymas

Akmens masės arba granitinės plautuvės yra labai populiarios nuo pat jų atsiradimo rinkoje. Visos plautuvės turi iki 10 galimų spalvų variantų, kurie leidžia plautuvę derinti su bendru virtuvės baldų koloritu.
Granitinės plautuvės privalumai:
-       Higieniškas paviršius.
Visi Franke granitinių plautuvių modeliai yra padengti antibakteriniu Sanitized® paviršiumi su sidabro jonais, kurie stabdo bakterijų dauginimąsi;
-       Gilus plautuvės dubuo, kuris priklausomai nuo modelio svyruoja nuo 15 iki 21 cm;
-       Tvirta medžiaga.
Plautuvės paviršius pasižymi atsparumu įbrėžimams. Jos atsparios karšto – šalto vandens temperatūrų skirtumų šokui, UV spinduliams bei karščiui iki 275 laipsnių celsijaus.
-       Franke granito plautuvės nepraranda savo pradinės spalvos.
-       Lyginant su nerūdijančio plieno plautuvėmis, į granitines plautuves krentantis vanduo sukelia kur kas mažesnį ir duslesnį garsą, todėl suteikia didesnio komforto jausmą.
-       Pasirinkus akmens masės plautuvę, siekiant vientiso stiliaus virtuvėje, galima įsigyti ir tokios pat spalvos virtuvinį maišytuvą.

Įvairių formų ir dydžių aukščiausios kokybės Franke
plautuvės taps neatsiejama Jūsų virtuvės interjero dalimi. Vienintelis plautuvės trūkumas gali būti įvardintas jos porėtas paviršius, dėl kurio ją reikia dažniau valyti nei nerūdijančio plieno ar keramines plautuves.
Norite sužinoti daugiau apie plautuvių medžiagų privalumus ir trūkumus? Paskaitykite - keraminių,akmens masės ir nerūdijančio plieno plautuvių ypatybės.