Sklandžiam aptarnavimo internetu proceso užtikrinimui "LaikasNamams" svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą- Duomenų apsauga ir Privatumo politika

Suprantu
Prekių kategorijos
Turite klausimų?

Keraminės plautuvės

Puslapis: 1/2
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
1 2
Puslapis: 1/2
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
1 2


Aprašymas

Keraminės plautuvės - Tai turbūt pats higieniškiausias ir lengviausiai prižiūrimas plautuvės variantas, kurį Jūs galite pasirinkti. Mikroskopiniu lygiu Franke "Fraceram" plautuvės turi itin lygų paviršių, todėl jų priežiūra yra labai lengva ir greita. Kasdieninei  plautuvės priežiūrai yra nereikalinga agresyvi chemija. Dėl jau minėto lygaus paviršiaus, prie jos mažiau limpa įvairūs nešvarumai ir plautuvės paviršius nekeičia spalvos dėl apnašų.  Franke keramikos gaminiai yra gaminami tik iš naturalių medžiagų bei apdorojami itin aukštoje temperatūroje. Plautuvės keramika yra tankinta, o specialus jos apdirbimas užtikrina, kad plautuvė bus atspari buityje pasitaikantiems smūgiams į paviršių, tiesioginiams saulės spinduliams, karščiui ir šalčiui. Taip pat, labai svarbu - plautuvės spalva neišblunka, net ir naudojant plautuvę itin intensyviomis sąlygomis. Keramikos plautuves galima rinktis iš 6 spalvų, tokių kaip:  juodos (onyx), grafito, kašmyro, baltos (glacier), magnolia spalvų. Plautuvės paviršius gali būti matinis arba blizgus ir tai leidžia ją priderinti prie įvairių virtuvės atspalvių. Visos keraminės plautuvės turi ekscentrinį ventilį su nauja įspaudžiama rankenėle, kurios paspaudimu reguliuojamas pagrindinės plautuvės angos užkimšimas arba atkimšimas.
Norite sužinoti daugiau apie plautuvių medžiagų privalumus ir trūkumus? Paskaitykite - keraminių,akmens masės ir nerūdijančio plieno plautuvių ypatybės.