Sklandžiam aptarnavimo internetu proceso užtikrinimui "LaikasNamams" svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą- Duomenų apsauga ir Privatumo politika

Suprantu
Prekių kategorijos
Turite klausimų?

Trapai, dušo latakai

Puslapis: 1/3
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
1 2 3
27,30 €
20,00 €
364,00 €
267,00 €
17,80 €
19,00 €
Puslapis: 1/3
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
1 2 3


Aprašymas

Dušo trapas, dušo latakas - renkamės geriausią


Planuojant dušo erdvę, natūraliai kyla keletas svarbių klausimų. Pasirinkti dušo kabiną ar tik pertvarą? Montuoti ant dušo padėklo ar tiesiai ant grindų? Stebint šio meto tendencijas, panašu, jog daugelis orientuojasi į skandinavišką minimalizmą. Renkamąsi berėmes dušo kabinas arba dušo sieneles ir montuojamos jos tiesiai ant grindų.
Tiesa, ne visiems šis sprendimas lengvai įgyvendinamas, juolab jog privalu žinoti ir techninius niuansus. Žemiau pasistengsime paaiškinti ir padėti pasirinkti tinkamą sprendimą Jūsų vonios kambariui.

Koks sprendimas tinkamiausias?


Dušo trapas ar latakas nėra nei geresnis, nei blogesnis pasirinkimas. Iš tiesų, pasirinkimą lemia sąlygos ir norai. Šiek tiek plačiau aptarsime techninius bei montavimo skirtumus:

Dušo trapas – taškinė vandens drenažo sistema. Montuojamas dušo erdvės viduryje. Turi vidinę dalį, kurioje yra sifonas bei jungtis prie vamzdyno. Dušo trapas gali būti su kvapo užsklanda. Viršutinė dalis – rėmelis nerūdijančio plieno grotelėms, stikliniam dangteliui, grotelėms įklijuojamai plytelei ar akmeniui. Viršutinė dalis priklauso nuo Jūsų norų ir pasirinkto grindinio vonios kambaryje. Trapui 1-2% nuolydis formuojamas iš keturių pusių. Trapo vandens pralaidumas priklauso nuo aukščio – kuo aukštesnis trapas, tuo didesnis telpa sifonas, ko pasekoje vandens pralaidumas didesnis. Rekomenduojame visuomet pasitarti su specialistais, ypatingai, kuomet esate nusprendę kokią dušo sistemą norėsite montuoti.

Priklausomai nuo pasirinktų dušo maišytuvų bei dušo galvų (galbūt ir masažinių sistemų) turi būti atitinkamas vandens pralaidumas, nes geriausiu atveju stovėsite baloje, blogesniu atveju vanduo išsilies už dušo zonos ribų. Dušo trapą sunkiau sumontuoti senos statybos butuose dėl ten esančių kanalizacijos vamzdžių aukščio. Dažnu atveju, jie būna ties 10 cm riba, todėl lieka tik keli sprendimo būdai – kelti grindis iki reikiamo aukščio arba montuoti dušo padėklą.

Dušo latakas – Linijinė vandens surinkimo sistema. Vanduo surenkamas per visą grotelių ilgį ir subėga į sifono angą. Montavimo gylis nuo 6,7 cm iki aptyksliai 14 cm. Aukštis priklauso nuo pasirinkto gamintojo modelio bei sifono. Kuo vandeniui pralaidesnis sifonas, tuo jis bus aukštesnis. Kadangi dušo latakas surenka vandenį per savo ilgį, formuojamas nuolydis tik į vieną pusę. Čia dušo latakas turi pranašumą prieš trapą, nes nereikia tiek daug pjaustyti plytelių formuojant nuolydžius. Taip pat, pasirinkus sieninį lataką jį galima montuoti prie sienos ar prie dušo zonos išorinės pusės, todėl turite platesnę vizualinių sprendimų laisvę.

Kokius stiliaus sprendimus galime pasirinkti?

 

Dušo trapas su įklijuojama plytele. Kaip jau minėjome – Jūs diktuojate stiliaus madas, o gamintojai tik prisitaiko. Populiarėjant minimalistiniams sprendimams, vienas iš dažniausiai pasirenkamų modelių – su rėmeliu plytelei įklijuoti. Iš ties, tai patrauklus būdas sukurti vientisą erdvę. Tokias groteles turi praktiškai visi gamintojai, tiek dušo trapuose tiek dušo latakuose. Sumontavus šį variantą grindinyje lieka tik plyšeliai vandeniui subėgti.

Sieninis dušo latakas – taip pat mėgiamas sprendimas, dėl kelių priežasčių. Pirmoji – dušo zonoje sumontavus šildomas grindis, dušo latako sifonas neišsausės ir neskleis nemalonaus kanalizacijos kvapo. Sekanti priežastis -dušo zonoje nėra jokių metalinių grotelių, todėl atrodo kur kas patraukliau. Tai itin svarbu turint didelių išmatavimų plyteles.
Žinoma, sprendimų sugalvota kur kas daugiau ir įvairesnių, kaip pavyzdys Viega, Geberit, bei TECE pjaustomas dušo latakas su nerūdijančio plieno juostele. Tai vizualiai vienas iš patraukliausių pasirinkimų, o kartu jis suteikia ir visas technines galimybes jį patogiai įrengti. Taip pat, Viega, Tece bei kiti gamintojai siūlo groteles iš grūdinto stiklo. Stiklų spalvos gali būti įvairios, todėl tikrai pritaikomos daugelyje vonios kambarių. Žinoma, įprasti modeliai su nerūdijančio plieno grotelėmis ne ką prastesni už kitus sprendimus, o ir pigesni.

Dar keletas patarimų įrenginėjant vonios kambarį

Dušo zona reikalauja ypatingos kokybės dėl sąlyčio su vandeniu. Nekokybiškai įrengta zona ar pasirinktos prastesnės prekės gali apkartinti Jūsų džiaugsmą dėl sutaupytų pinigų. Pasirinkdami prekes visuomet atkreipkite dėmesį kokia yra gaminių komplektacija, iš kokių medžiagų pagaminta prekė, ar ji turi garantiją bei garantinį servisą, ar palaikomos atsarginės dalys. Tikime, jog nenorite po kelerių metų ardyti dušo zonos ir keisti nekokybišką produkciją. Tai labai svarbu, kuomet kalbame apie potinkines dalis.

Nesvarbu ar montuoja santechnikai, ar Jūs patys – visuomet prašykite ir patys naudokite hidroizoliacines medžiagas dušo zonoje ir ypatingai prie dušo latako ar trapo. Daugelis mūsų minėtų gamintojų produkciją komplektuoja su apsauginiais flanšais, tačiau rinkdamiesi būtinai tuo pasidomėkite. Ne visi gamintojai ir ne visi modeliai turi šiuos sprendimus.

Dar kartą norime atkreipti dėmesį į vandens surinkimo pajėgumus. Labai svarbu žinoti, koks sprendimas bus Jūsų dušo zonoje – įprasta dušo galvutė, o galbūt kelios? Galbūt įsirenginėsite masažinę sistemą ar plačią lietaus dušo galvą? Visa tai reikėtų apgalvoti ir pasikonsultuoti su specialistais. Apskaičiavus dušo sistemų pralaidumus, galima tinkamai įvertinti vandens surinkimo pajėgumus ir išrinkti įrangą. Suderinus visas sistemas tarpusavyje neturėsite problemų šioje vonios kambario dalyje.

Populiaresni dušo trapų bei latakų gamintojai

 

Šių dienų Lietuvos rinkoje, galima atrasti labai daug gamintojų, kurie gamina vandens surinkimo sistemas dušams. Žinoma, ne visi gamintojai kelia pasitikėjimą, ypač kuomet kalbame apie vietą, kurioje kokybė turi būti pirmoje vietoje. Suprantame, jog susidomėjimas kyla tik tuomet, kai ateina metas įsirengti vonios kambarį, todėl natūralu, jog nežinote kokį gamintoją pasirinkti. Sukaupę nemažą patirtį bei klientų atsiliepimus, galime šiek tiek plačiau papasakoti apie žinomesnius gamintojus ir jų produkciją. Suprantama, sąrašas nėra galutinis, todėl stengsimės papildyti ir žinoma, jei turite papildomų klausimų, mielai jų lauksime ir pasistengsime į juos atsakyti.T

Tece dušo trapai ir latakai


Vokiečių gamintojas, turintis virš 20 biurų visame pasaulyje. TECE santechnikos ir inžinerinių sistemų gamyba vyksta 5 vietose, esančiose Vokietijoje, Europoje ir Azijoje. Specializuojasi santechnikos inžinerijoje ir yra viena iš lyderių inovatoriškuose sprendimuose.
Siūlo platų pasirinkimą ir apgalvotus sprendimus. Kalbant apie dušo trapus ir latakus, savo asortimente turi įvairių dydžių latakus su nerūdijančio plieno grotelėmis, grotelėmis kurios skirtos plytelėms įklijuoti bei grotelėmis akmeniui klijuoti. Tokie patys sprendimai yra ir dušo trapui. Gaminiai yra lengvai valomi, turi membranines kvapo užsklandas.
Atstovybė ir servisas Lietuvoje – tai vienas iš mūsų akcentuojamų privalumų. Ši maža detalė nulemia gamintojo aptarnavimo kokybę. Atstovai pasirūpina efektyviu problemų šalinimu, reikiamų atsarginių dalių palaikymu ir užsakymu. Taip pat ir visas techninis palaikymas yra aktualu, nes ne tik mes bet ir Jūs gaunate optimalius ir pritaikytus sprendimus bei pagalbą renkantis.

Viega latakai ir dušo trapai

 

Tai viena iš didžiausių ir seniausių kompanijų, kuri specializuojasi vandentiekio, šildymo ir dujotiekio sistemose. Vokiečių gamintojas, taip pat turintis prekybos bei gamybos partnerius visame pasaulyje. Didelį dėmesį kreipia į produktų kokybę, todėl jų dušo trapai bei latakai vieni iš geriausių ir patikimiausių. Tokie sprendimai, kaip pjaustomas dušo latakas tik įrodo jų norą būti inovatyviais ir padėti mums spręsti problemas.
Paprasti sprendimai ir atsarginių dalių palaikymas užtikrina, problemų neturėjimą ateityje, jei įvyktų koks nors gedimas. Atstovas Lietuvoje taip pat yra, todėl kalbant apie pasirinkimą tarp Viega ir Tece, viską nulemia konkretaus modelio ar sprendimo pasirinkimas.

Aco dušo latakai ir traipai

 

Aco grupė turi sukaupusi daugiau nei 60 metų patirtį vandens surinkimo,valymo ir drenažo srityse. Taip pat, vokiečių įkurta kompanija, turinti gamybos partnerius JAV, Australijoje bei Kinijoje. Surinkusi daugelį sertifikatų, įrodančių kokybės standartų laikymąsi, įmonė kelia didelį pasitikėjimą, kalbant apie vandens drenažą. Savo asortimente taip pat turi tokių inovatyvių sprendimų kaip grindų apšvietimas, profiliuočiai nuolydžiui ir dar daugelį kitų puikių sprendimų.

Geberit dušo trapai ir latakai

 

Šveicarų kompanija, turinti vieną didžiausių gamybinių pajėgumų rinkoje. Specializuojasi vamzdynų, keramikos bei drenažo srityse, todėl galite būti tikri, jog gaminiai aukštos kokybės su naujausiomis santechnikos technologijomis. Visuomet inovatyvūs ir žingsniu priekyje, todėl populiarūs visame pasaulyje.