Sklandžiam aptarnavimo internetu proceso užtikrinimui "LaikasNamams" svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą- Duomenų apsauga ir Privatumo politika

Suprantu
Prekių kategorijos
Turite klausimų?

Prie sienos montuojamos vonios

Puslapis: 1/5
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
1 2 3 4 5
420,00 €
325,01 €
365,00 €
279,00 €
1087,85 €
524,99 €
330,00 €
255,00 €
335,00 €
256,00 €
399,00 €
299,00 €
Puslapis: 1/5
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
1 2 3 4 5


Aprašymas

 Populiariausios vonios – stačiakampės

 

Padėdami klientams įsirengti namus ir jų vonios kambarius, sukaupėme nemažą patirčių bagažą. Pastebėjome, jog klasikinės formos vonios yra populiariausias pasirinkimas.


Tikriausiai šį pasirinkimą lemia keletas paprastų priežasčių. Pirmas ir lemiamas veiksnys – erdvė vonios kambaryje. Turime nekilnojamo turto palikimą iš ankstesnių laikų, todėl vonios kamabariui suplanuotos vietos yra itin mažos. Dažnai nesinori griauti sienų ir jas perstatinėti dėl darbų apimties ir kainos, todėl bandoma rasti racionalų sprendimą be griovos darbų. Stačiakampės vonios formos puikiai tinka mažiems vonios kamabriams, o dėl dėkingos formos, prie vonios galima sutalpinti ir nedidėlį vonios praustuvą bei spintelę po praustuvu.


Antroji priežastis glaudžiai susijusi su pirmąja, tačiau turi šiek tiek kitokį posūkį. Praktiškai visos klasikinės, stačiakampės vonios turi tinkamą briauną ir ant jų galimasumontuoti vonios sienelę. Žinoma, asimetrinės bei kampinės vonios tokias sieneles taip pat turi, tačiau joms pasirinkimų itin maža dėl vonios linkio, todėl klasikinės formos vonios yra pranašesnės.
Nereikėtų išsigąsti, jog stačiakampė vonia bus nepatogi. Nepaslaptis, jog visgi viskas priklauso nuo vonios ilgio, tačiau ergonomiškos vidaus formos taip pat aktualu, norint mėgautis poguliu karštoje vonioje.

Šiuo metu yra begalė modelių akrilinių, akmens masės bei ketaus vonių, todėl manome, jog išsirinkti gali kiekvienas. Visuomet patariame pradėti nuo nedidelio plano ir poreikių, apsvarstant kokios yra galimybės ir kokie Jūsų poreikiai. Galbūt norėtųsi vonios, tačiau vonios patalpa itin siaura ar trumpa, todėl geresnis sprendimas būtų dušo kabina. O gal turite vonios kambarį, kuriame tilps ir vonia ir dušo kabina. Kaip suprantate, visų mūsų situacijos skirtingos, todėl geriausias sprendimas – konsultuotis su profesionalais.
Nusprendus įsigyti stačiakampio formos vonią sekantis žingsnis – išsiaškinti kokį gamintoją pasirinkti. Dabartinė situacija išties žavi – turime be galo platų gamintojų ir tiekėjų pasirinkimą Lietuvoje. Tačiau yra ir blogoji pusė – kuo daugiau pasirinkimų, tuo sudėtingiau išsirinkti.


Sutinkame, jog be tokių svarbių kriterijų kaip vonios kaina ir kokybė, kiekvienas iš mūsų turime dar savų papildomų reikalavimų būsimam pirkiniui. Deja vienareikšmio atsakymo kas geriausia nėra, tačiau visa Laikasnamams komanda orientuota į kokybės suteikimą nuo produktų iki aptarnavimo. Tokiu būdu mes išvengiame nesklandumų ir papildomo darbo, o Jūs išvengiate galvos skausmų dėl kokybės neatitikimų.


Tokie gamintojai kaip Ravak, Villeroy&Boch, Kyma, Laufen, Vispool, Paa užsitarnavo mūsų didžiulį pasitikėjimą jų gaminiais, servisais bei aptarnavimu, todėl jų produkciją galite rasti šioje kategorije. Jų vonias drąsiai rekomenduojame visiems, norintiems kokybiškai ir stilingai įsirengti vonios kambarį.