Sklandžiam aptarnavimo internetu proceso užtikrinimui "LaikasNamams" svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą- Duomenų apsauga ir Privatumo politika

Suprantu
Prekių kategorijos
Turite klausimų?

Šaldytuvai ir šaldikliaiAprašymas

Kiekvienoje virtuvėje visuomet rasite vieną iš svarbiausių prietaisų - šaldytuvą. Nuo mažiausių aukštos kokybės šaldytuvų, įmontuojamų po stalviršiu iki didžiulių laisvai pastatomų Side By Side amerikietiško stiliaus šaldytuvų galite rasti mūsų el. parduotuvėje. Gamintojai stengiasi integruoti į gaminius vis daugiau technologijų ir naujų funkcijų, kurios palengvina naudojamąsi ir leidžia išlaikyti šviežią maistą net iki 3 kartų ilgiau. Jei norite pasikeisti seną šaldytuvą ir jau senokai domėjotės šaldytuvų naujienomis pasistengsime pagelbėti Jums žemiau pateikdami bendrus šaldytuvų bei šaldiklių bruožus, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį renkantis naują, būtent Jūsų poreikius atitinkantį prietaisą.
* Vienas svarbiausių parametrų - šaldytuvų bei šaldiklių energetinė klasė, nes jie yra vieni iš nedaugelio prietaisų, kurie visuomet yra įjungti į elektrą. Dažniausiai sutinkama A+ arba A++ energetinė klasė, tačiau yra prietaisų atitinkančių ir A+++-20%. Jei turite sodo namelį ir šaldytuvu naudojatės tik nuvažiavę ten vasarą, tuomet energetinė klasė gali būti ir žemesnė, tačiau jei gyvenate su didele šeimyna ir mėgstate gaminti, geriau rinktis aukštesnės energetinės klasės prietaisą. Juk kiekvienas durelių praverimas lemia didesnį krūvį šaldytuvui, o tai reiškia ir didesnes energetines sąnaudas, ypač jeigu turite vaikų ir jie mėgsta atidarinėti šaldytuvo dureles itin dažnai.
* Dydis ir talpa yra kiekvieno individualus pasirinkimas pagal virtuvės erdvę ir šeimyną. Jei turite šeimoje daugiau asmenų, bet Jūsų maža virtuvė, galbūt būtų patogu virtuvėje turėti tik didesnį šaldytuvą, o laisvai pastatomą šaldiklį perkelti į kitą patalpą? 
* Šaldymo sistemos:
 - No Frost/Frost Free sistema automatiškai atitirpinanti šaldytuvo ir šaldiklio skyrius. Šaldiklio stalčiuose maisto produktai užšaldomi cirkuliuojančiu šaltu oru, todėl vidinės sienelės visiškai nepasidengia šerkšnu. Galėsite pamiršti atitirpinimą.
 - Dėl Smart Frost/Low Frost sistemos šaldiklio vidaus sienelės mažiau apsitraukia šerkšnu, todėl atitirpinimas reikalingas žymiai rečiau nei įprastame statinės sistemos šaldytuve. Vidaus sienelės padarytos itin lygios, kad būtų lengva ir patogu jas nuvalyti. 
 - Statinė sistema - šaldiklį reikės atitirpinti rankiniu būdu. 
 - Šaldiklių Stop Frost sistema taip pat padeda šaldiklio sienelėms žymiai mažiau pasidengti šerkšnu, todėl atitirpinti reikės gana retai. Taip pat Liebherr gamintojo StopFrost sistema leis šaldymo dėžę atidaryti lengvai, nes ji apsaugo nuo skirtingų slėgių sąveikos. 
* Visi mūsų el. parduotuvėje pateikiami šaldytuvų gamintojai turi savo atstovus Lietuvoje, todėl garantiniu atveju Jūs neturėsite jokių problemų, o atsarginės dalys tiekiamos ir nutraukus kurio nors modelio gamybą. Galite ir prasitęsti garantiją papildomai iki 7 metų.  
* Mėgstate valgyti daug daržovių ir vaisių, o gal esate vegetarai ar gurmanai? Rekomenduojame Jums atkreipti dėmesį į šaldytuvus su nuline zona arba su stalčiais, kuriuose galima reguliuoti drėgmės lygį. Šie privalumai padės išlaikyti vitaminus ir gerąsias savybes maiste nepakitusias bei galėsite džiaugtis šviežiomis daržovėmis iki 3 kartų ilgiau. Didelis drėgmės kiekis reikalingas vaisiams ir daržovėms, o mažesnis drėgmės lygis ypač tinka mėsai ir pieno produktams laikyti.
                                            
* Dažnai vykstate atostogauti? Atkreipkite dėmesį į šaldytuvus su atostogų funkcija. Šaldytuvo skyrius bus atjungtas, tačiau šaldiklis veiks įprastu režimu, tad sutaupysite energijos sanaudų ir nereikės sukti galvos dėl šaldiklyje esančio maisto. 
* DuoCooling/TwinTech šaldymo sistemos užtikrina, kad tarp šaldytuvo ir šaldiklio skyrių nevyktų oro cirkuliacija, taip išvengiant kvapų susimaišymo ir produktų perdžiūvimo šaldytuvo skyriuje. Šaldytuvo ir šaldiklio skyrių temperatūra valdoma atskirai ir pasižymi dviem visiškai atskirais šalčio apytakos ratais. 
* Ventiliatorius prisideda prie greito produktų atvėsinimo ir tolygios temperatūros palaikymo visame šaldytuve. Taip pat kai kuriuose modeliuose į ventiliatorius gali būti įmontuotas anglies filtras, kuris sulaiko nemalonius kvapus.
Tikimės, jog padėjome šiek tiek susipažinti su šaldytuvų naujovėmis ir naudingomis funkcijomis, tačiau tuo neapsiribojame ir siūlome atidžiau pažvelgti į pasirinktą kategoriją atskirai. Nežinote rinktis įmontuojamą ar laisvai pastatomą šaldytuvą? Jeigu norite kuo daugiau harmonijos ir vientisumo virtuvėje rinkitės įmontuojamą prietaisą, kuris pasislėps po baldinėmis plokštėmis. Jei atnaujinate tik šaldytuvą,  o ne visą virtuvę tikriausiai rinksitės iš laisvai pastatomų modelių. Pastarųjų dizainas per paskutiniuosius metus keitėsi ir rinkoje yra vizualiai labai patrauklių modelių. Galite rasti ir prietaisų, kurie Jūsų virtuvėje taps išskirtiniu akcentu pvz. kaip Liebherr gamintojo šaldytuvas, kurio visas fasadas yra apipavidalintas lipdukais. Nuo šaldytuvų neatsilieka ir šaldikliai - rinkitės iš įmontuojamų, laisvai pastatomų ar šaldymo dėžių ir visą žiemą džiaukitės savo pririnktomis vasaromis gėrybėmis. Plačiau apie šias šaldytuvų kategorijas galite paskaityti pasirinkę viršuje esančius langelius.