Franke BAK 710 keraminė plautuvė, balta

479,00 €
373,00 €

Montuojama iš viršaus, ("Belfast") plautuvė BAK 710 su ranka užkemšamu ventiliu komplekte. Plautuvėje integruotas perpylimas su uždengimu. Plautuvė gali būti montuojama į įvairius stalviršius, tiek drėgmės neįgeriančius stalviršius (pavyzdžiui - akmuo, Compact HPL, marmuras ir pan.), tiek į drožlių plokštės ar laminuotus paviršius. Plautuvė montuojama į 60 cm pločio spintelę. Papildomai galima įsigyti vietą taupantį Franke sifoną. Esant poreikiui plautuvės ventilis pritaikytas atliekų smulkintuvui sumontuoti.

Užsakomoji prekė, įprastai terminas 3-4 sav. Galima pasitikslinti likutį tel.nr. +37060493329
Spalva
Kiekis
Užsakomoji prekė, įprastai terminas 3-4 sav. Galima pasitikslinti likutį tel.nr. +37060493329
Gaukite į namus už 14,99€Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas (išskyrus buitinę techniką)

Jums taip pat gali patikti

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

130.0085.739
Garantija (m)
2 metai
Išgręžtos skylės
Maišytuvas montuojamas stalviršyje
Ilgis mm
595
Montavimo tipas
Montuojama iš viršaus
Plautuvė tinkama montuoti į spinteles nuo
60 cm
Plotis mm
475 mm
Plautuvės serija
Belfast
Ventilis komplekte
užkemšamas ventilis
Plautuvė pagaminta iš
keramikos
Dubuo (/Plotis/Ilgis/Gylis) mm
545/41/20 cm
Papildomas plautuvės dubuo
Nėra
Nusausinimo plokštuma
Nėra
Stalviršio išpjova mm
pagal šabloną
Ventilio valdymas
Užkemšamas ranka

Aprašymas

Franke BAK 710 - tai BELFAST serijos keraminė plautuvė, montuojama ant stalviršio. Fraceram - tai išskirtinės kokybės keramikos gaminiai, kuriems yra keliami itin aukšti higienos reikalavimai. Šios plautuvės priežiūra labai lengva dėl paviršiaus lygumo. Naudojant mažiau agresyvių cheminių priemonių, sutaupysite nemažą dalį savo pajamų, taip pat saugosite gamtą nuo teršalų patekimo į ją. Į šios plautuvės komplektaciją įeina užkemšamas ventilisUžkemšamas ventilis - tai 3,5 colio skersmens ventilis, kuris turi lengvai išimamas dugno groteles ir gali būti užspaudžiamas ir atspaudžiamas paspaudus plautuvės dugne esančias groteles. Šis ventilis yra paprastas naudoti.

„Fraceram“ keramika - tai ypatingo tvirtumo medžiaga, atspari karščiui, šalčiui ir tiesioginiams saulės spinduliams. Taip pat plautuvė nesibraižo ir yra atspari smūgiams. Dėl specialaus keramikos apdorojimo Franke keraminė plautuvė nepraranda savo higieninių savybių, neblunka ir nepraranda tvirtumo. Mišinys keramikos gamybai ruošiamas iš natūralių medžiagų: molio, kaolino, kvarco ir lauko špato. Po to jis sumalamas, suformuojamas, padengiamas glazūra ir išdegamas. „Fraceram“ keramika stabilumą ir atsparumą įgauna dėl ypatingos receptūros ir išdegimo proceso esant 1200°C temperatūrai.

! Dėl gamybos specifikos keraminės plautuvės išmatavimai galit turėti tam tikrų nukrypimų, pagal tolerancijos normas. Tikslūs išmatavimai bus tik esant kiekvienai pagamintai plautuvei.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį