Franke Fraceram keraminė plautuvė MTK 610-58

560,00 €
436,80 €
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Spalva
Kiekis
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Gaukite į namus už 5.99€ Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas

Jums taip pat gali patikti

  • SUTAUPOTE -72,82 €

Prekę galite atsiimti sekančią dieną arba pristatymas per 2d.d.

Franke Active-plus maišytuvas su ištraukiama žarna

Bazinė kaina 331,00 € Kaina 258,18 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
  • SUTAUPOTE -5,70 €

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

124.0335.851
Garantija (m)
2 metai
Išgręžtos skylės
2 išgręžtos skylės (maišytuvui ir ekscentrinio ventilio mygtukui)
Montavimo tipas
Montuojama iš viršaus
Plautuvė tinkama montuoti į spinteles nuo
60cm
Ventilis komplekte
ekscentrinis 3½” ventilis su paspaudžiama valdymo rankenėle
Dubuo (/Plotis/Ilgis/Gylis) mm
490 x 377 x 190
Stalviršio išpjova mm
560 x 490 mm

Aprašymas

Franke MTK 610-58 (124.0338.572) - Tai itin praktiškas pasirinkimas, tiems, kurie nenori plautuvės su nusausinimo plokštuma. Platus ir gilus kriauklės dubuo, leis patogiai nuplauti stambius vaisius ar puodus. Plautuvė montuojama ant stalviršio. Ties plautuvės viduriu, ant bortelio yra paruošta skylė maišytuvui, o plautuvės dešinėje pusėje paruošta anga ventilio valdymo rankenėlei. Fraceram - Tai išskirtinės kokybės keramikos gaminiai, kuriems yra keliami itin aukšti higienos reikalavimai. Šios plautuvės priežiūra yra itin lengva, dėl paviršiaus lygumo. Naudojant mažiau agresyvių cheminių priemonių, sutaupysite nemažą dalį savo pajamų, taip pat saugosite gamtą nuo teršalų patekimo į ją.

Franke keraminių plautuvių komplektacijoje yra laikikliai (tvirtinti plautuvę prie stalviršio). Taip pat visos keraminės plautuvės turi ekscentrinį ventilį su nauja "Push-up" rankenėlę. Paspaudus šią rankenėlę atsidaro-užsidaro ventilis. Dėmesio! Plautuvės yra užsakomos iš gamyklos ir atvažiuoja užsakovui pagal užsakymą. Plautuvėje yra išgręžtos 2 - 35mm angos maišytuvui ir ventilio mygtukui.

„Fraceram“ keramika - Tai ypatingo tvirtumo medžiaga, atspari karščiui, šalčiui ir tiesioginiams saulės spinduliams. Taip pat plautuvė nesibraižo bei yra atspari smūgiams. Dėl specialaus keramikos apdorojimo Franke keraminė plautuvė nepraranda savo hiegieninių savybių, taip pat neblunka ir nepraranda tvirtumo.

Mišinys keramikos gamybai ruošiamas iš natūralių medžiagų: molio, kaolino, kvarco ir lauko špato. Po to jis sumalamas, suformuojamas, padengiamas glazūra ir išdegamas.„Fraceram“ keramika stabilumą ir atsparumą įgauna dėl ypatingos receptūros ir išdegimo proceso esant 1200°C temperatūrai. 

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį