Franke KBK 110-70 keraminė plautuvė

849,00 €
661,99 €

Montuojama lygiai su stalviršiu KBK 110-70 plautuvė yra su automatiniu ventiliu komplekte. Plautuvės dugno vožtuvas užkemšamas/atkemšamas paspaudus apvalų nerūdijančio plieno mygtuką. Plautuvėje integruotas perpylimas su uždengimu. Plautuvė gali būti montuojama į drėgmės neįgeriančius stalviršius (pavyzdžiui - akmuo, Compact HPL, marmuras ir pan.). Plautuvė montuojama į 80 cm pločio spintelę. Papildomai galima įsigyti vietą taupantį Franke sifoną. 

JEI PREKĖS NĖRA SANDĖLYJE PRISTATYMO TERMINAS TIKSLINAMAS UŽSAKYMO METU

Pasitikslinkite ar prekė nėra rezervuota/atvykstanti į Lietuvos sandėlius. Susisiekite +37060493329

Spalva1
Kiekis
JEI PREKĖS NĖRA SANDĖLYJE PRISTATYMO TERMINAS TIKSLINAMAS UŽSAKYMO METU
Gaukite į namus už 14,99€Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas

Jums taip pat gali patikti

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

126.0381.439
Garantija (m)
2 metai
Išgręžtos skylės
Maišytuvas montuojamas stalviršyje
Ilgis mm
745 mm
Montavimo tipas
Lygiai su stalviršiu
Plautuvė tinkama montuoti į spinteles nuo
80cm
Plotis mm
445 mm
Plautuvės serija
KUBUS
Ventilis komplekte
Užkemšamas 3½” ventilis
Plautuvė pagaminta iš
keramikos
Dubuo (/Plotis/Ilgis/Gylis) mm
705 x 385 x 185
Papildomas plautuvės dubuo
Nėra
Nusausinimo plokštuma
Nėra
Stalviršio išpjova mm
695x375 mm
Ventilio valdymas
Užkemšamas ranka

Aprašymas

Franke Fraceram - Tai po stalviršiu montuojama keraminė plautuvė. Fraceram - Tai išskirtinės kokybės keramikos gaminiai, kuriems yra keliami itin aukšti higienos reikalavimai. Šios plautuvės priežiūra yra itin lengva, dėl paviršiaus lygumo. Naudojant mažiau agresyvių cheminių priemonių, sutaupysite nemažą dalį savo pajamų, taip pat saugosite gamtą nuo teršalų patekimo į ją.

Franke keraminių plautuvių komplektacijoje yra laikikliai (tvirtinti plautuvę prie stalviršio). Taip pat visos keraminės plautuvės turi ekscentrinį ventilį su nauja "Push-up" rankenėlę. Paspaudus šią rankenėlę atsidaro-užsidaro ventilis.

„Fraceram“ keramika - Tai ypatingo tvirtumo medžiaga, atspari karščiui, šalčiui ir tiesioginiams saulės spinduliams. Taip pat plautuvė yra kur kas atsparesnė braižymui bei smūgiams, lyginant su granitinėmis plautuvėmis. Dėl specialaus keramikos apdorojimo Franke keraminė plautuvė nepraranda savo higieninių savybių, taip pat neblunka ir nepraranda tvirtumo.

Mišinys keramikos gamybai ruošiamas iš natūralių medžiagų: molio, kaolino, kvarco ir lauko špato. Po to jis sumalamas, suformuojamas, padengiamas glazūra ir išdegamas.„Fraceram“ keramika stabilumą ir atsparumą įgauna dėl ypatingos receptūros ir išdegimo proceso esant 1200°C temperatūrai.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį