Franke baltos spalvos keramikinė plautuvė MTK 651-100 su nerūdijančio plieno mygtuku

949,00 €
740,00 €

Montuojama iš viršaus, iš keramikos pagaminta ("Mythos") plautuvė MTK 651-100 su automatiniu ventiliu komplekte. Plautuvės dugno vožtuvas užkemšamas/atkemšamas paspaudus apvalų nerūdijančio plieno mygtuką. Plautuvėje integruotas perpylimas su uždengimu. Plautuvė gali būti montuojama į įvairius stalviršius, tiek drėgmės neįgeriančius stalviršius (pavyzdžiui - akmuo, Compact HPL, marmuras ir pan.), tiek į drožlių plokštės ar laminuotus paviršius. Plautuvė montuojama į 60 cm pločio spintelę. Papildomai galima įsigyti vietą taupantį Franke sifoną.

Užsakomoji prekė, įprastai terminas 3-4 sav. Galima pasitikslinti likutį tel.nr. +37060493329
Dubuo
Spalva
Kiekis
Užsakomoji prekė, įprastai terminas 3-4 sav. Galima pasitikslinti likutį tel.nr. +37060493329
Gaukite į namus už 20,99€Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas (išskyrus buitinę techniką)

Jums taip pat gali patikti

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

124.0335.709
Garantija (m)
2 metai
Ilgis mm
1000 mm
Montavimo tipas
Montuojama iš viršaus
Plautuvė tinkama montuoti į spinteles nuo
60 cm
Plotis mm
510 mm
Plautuvės serija
MYTHOS
Plautuvės modelis
MTK 651-100
Ventilis komplekte
ekscentrinis 3½” ventilis su apvaliu paspaudžiamu mygtuku
Plautuvė pagaminta iš
Keramikos
Dubuo (/Plotis/Ilgis/Gylis) mm
340 / 372 / 190 + 157 / 372 / 120 mm
Papildomas plautuvės dubuo
Yra
Nusausinimo plokštuma
Yra
Ventilio valdymas
Apvalus paspaudžiamas mygtukas

Aprašymas

Franke Fraceram (124.0335.709) - tai keraminė plautuvė, montuojama iš viršaus į stalviršį. Fraceram - tai išskirtinės kokybės keramikos gaminiai, kuriems yra keliami itin aukšti higienos reikalavimai. Šios plautuvės priežiūra yra itin lengva, dėl paviršiaus lygumo. Naudojant mažiau agresyvių cheminių priemonių, sutaupysite nemažą dalį savo pajamų, taip pat saugosite gamtą nuo teršalų patekimo į ją.

Franke keraminių plautuvių komplektacijoje yra laikikliai (tvirtinti plautuvę prie stalviršio). Taip pat visos keraminės plautuvės turi ekscentrinį ventilį su naujuoju "Push-up" mygtuku. Paspaudus šį mygtuką atsidaro-užsidaro ventilis. Dėmesio! Plautuvės yra užsakomos iš gamyklos ir atvažiuoja užsakovui pagal užsakymą.

Fraceram“ keramika - Tai ypatingo tvirtumo medžiaga, atspari karščiui, šalčiui ir tiesioginiams saulės spinduliams. Taip pat plautuvė yra kur kas atsparesnė braižymui bei smūgiams, lyginant su granitinėmis plautuvėmis. Dėl specialaus keramikos apdorojimo Franke keraminė plautuvė nepraranda savo higieninių savybių, taip pat neblunka ir nepraranda tvirtumo.

Mišinys keramikos gamybai ruošiamas iš natūralių medžiagų: molio, kaolino, kvarco ir lauko špato. Po to jis sumalamas, suformuojamas, padengiamas glazūra ir išdegamas.„Fraceram“ keramika stabilumą ir atsparumą įgauna dėl ypatingos receptūros ir išdegimo proceso esant 1200°C temperatūrai.

Atsižvelgiant į keraminių plautuvių matmenų toleranciją, skylę stalviršyje rekomenduojame pjauti tik turint pačią plautuvę.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį