Franke nerūdijančio plieno plautuvė BWX 220-54-27 A

1 558,00 €
1 215,00 €

Montuojama lygiai su stalviršiu arba dedama ,,Slim Top“, ("Box center") nerūdijančio plieno plautuvė BWX 220-54-27 A su automatiniu ventiliu komplekte. Plautuvės dugno vožtuvas užkemšamas/atkemšamas paspaudus apvalų nerūdijančio plieno mygtuką. Plautuvėje integruotas perpylimas su uždengimu. Plautuvė gali būti montuojama į įvairius stalviršius, tiek drėgmės neįgeriančius stalviršius (pavyzdžiui - akmuo, Compact HPL, marmuras ir pan.), tiek į drožlių plokštės ar laminuotus paviršius. Plautuvė montuojama į 90 cm pločio spintelę. Papildomai galima įsigyti vietą taupantį Franke sifoną. Esant poreikiui plautuvės ventilis pritaikytas atliekų smulkintuvui sumontuoti.

JEI PREKĖS NĖRA SANDĖLYJE PRISTATYMO TERMINAS TIKSLINAMAS UŽSAKYMO METU

Pasitikslinkite ar prekė nėra rezervuota/atvykstanti į Lietuvos sandėlius. Susisiekite +37060493329

Dubuo
Spalva
Kiekis
JEI PREKĖS NĖRA SANDĖLYJE PRISTATYMO TERMINAS TIKSLINAMAS UŽSAKYMO METU
Gaukite į namus už 4,99€Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas

Jums taip pat gali patikti

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

127.0558.824
Garantija (m)
2 metai
Išgręžtos skylės
Nėra
Ilgis mm
860
Montavimo tipas
Dedama ant stalviršio arba lygiai su stalviršiu
Plautuvė tinkama montuoti į spinteles nuo
90 cm
Plotis mm
510
Plautuvės serija
FRANKE BOX CENTER
Plautuvės modelis
BWX 220-54-27 A
Ventilis komplekte
Integruotas 3½” ventilis
Plautuvė pagaminta iš
Nerūdijančio plieno
Dubuo (/Plotis/Ilgis/Gylis) mm
54/41/20 + 27/48/20 cm
Papildomas plautuvės dubuo
Yra
Nusausinimo plokštuma
Nėra
Plautuvės ilgio intervalas
81cm-110cm
Gylis mm
200
Stalviršio išpjova mm
84x49cm (R10mm)
Ventilio valdymas
Apvalus paspaudžiamas mygtukas

Aprašymas

FRANKE BOX CENTER serijos nerūdijančio plieno plautuvė. Plautuvės komplekte yra integruotas 3½” ventilis su apvalaus paspaudžiamo ventilio valdymo mygtuku, pjaustymo lentelės, nuvarvėjimo indas, peiliai su laikikliu ir stovelis indams. Integruotas ventilis – elegantiško dizaino, įspaustas plautuvės dugno plokštumoje. Besiūlė ventilio forma apsaugo nuo nešvarumų kaupimosi. Kai nėra siūlių ir sandarinimo žiedo, valyti tokį ventilį tampa labai paprasta. Šis sprendimas apsaugo plautuvę nuo bakterijų kaupimosi, tad yra kur kas higieniškesnis už standartinį.  Dėmesio! Prieš užsakant, būtina pasirinkti tinkamą plautuvės pusę. Šios plautuvės dubuo yra kairėje pusėje.

Montavimas.Plautuvę galite montuoti ant stalviršio arba lygiai su juo.

1. Slimtop montavimas (ant stalviršio) – 1.2 mm medžiagos storio plautuvė puikiai priglunda prie stalviršio, taip sukurduma optiškai lygaus paviršiaus vaizdą ir modernų dizainą virtuvėje. 
2. Montuojant lygiai su stalviršiu plautuvė įstatoma į išfrezuotą skylę stalviršyje. Tvirtinimas su fiksatoriais ir silikonu. Šis montavimas atrodo elegantiškai ir yra patogus naudoti kasdien.
 Plautuvę rekomenduojama dėti į vandeniui atsparų stalviršį. 
3. Montuojant plautuvę, reikalingas pajungimas į kanalizaciją (sifonas). Rekomenduojame įsigyti Franke vietą taupantį sifoną, kurio speciali konstrukcija, leis sutaupyti šiek tiek vietos po plautuve.

Nerūdijančio plieno plautuvės - nesenstanti klasika virtuvėje. Jos itin mėgstamos dėl paprastos priežiūros ir higieniškumo. Visos kriauklės yra atsparios karščiui, bei šalto/karšto vandens temperatūrų sukeltam šokui.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį