Villeroy & Boch Subway 60 XL keraminė plautuvė

1 457,00 €
700,00 €
700,00 € - 858,00 €

Montuojama iš viršaus plautuvė Subway 60 XL su ekscentriniu arba įprastu ventiliu komplekte. Plautuvėje integruotas perpylimas su uždengimu. Plautuvė gali būti montuojama į įvairius stalviršius, tiek drėgmės neįgeriančius stalviršius (pavyzdžiui - akmuo, Compact HPL, marmuras ir pan.), tiek į drožlių plokštės ar laminuotus paviršius. Plautuvė montuojama į 60 cm pločio spintelę. Plautuvė parduodama be skylių maišytuvui bei dozatoriui. Užsakant plautuvę nurodykite skylių skaičių ir vietą (remiantis brėžiniu).Paslaugą galite pasirinkti žemiau aprašymo.

UŽSAKOMA IŠ GAMYKLOS. PRISTATYMO TERMINAS 4-6 SAVAITĖS, TAČIAU TIKSLINAME UŽSAKYMO METU
Dubuo
Ventilis
Spalva
Kiekis
UŽSAKOMA IŠ GAMYKLOS. PRISTATYMO TERMINAS 4-6 SAVAITĖS, TAČIAU TIKSLINAME UŽSAKYMO METU
Gaukite į namus už 20,99€Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas (išskyrus buitinę techniką)

Jums taip pat gali patikti

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

671901AM
Garantija (m)
2 metai
Ilgis mm
510
Montavimo tipas
Montuojama iš viršaus
Plautuvė tinkama montuoti į spinteles nuo
60 cm
Plotis mm
1000 mm su 3 durelėmis
Plautuvės serija
Subway
Plautuvė pagaminta iš
keramikos
Papildomas plautuvės dubuo
Nėra
Nusausinimo plokštuma
Yra
Aukštis mm
220 mm

Aprašymas

Villeroy&Boch Subway 60 S - tai keraminė, klasikinio dizaino, didelio dubens plautuvė. Plautuvės paviršius yra lengvai valomas, atsparus smūgiams bei įbrėžimams.

Plautuvės matmenys: 600x220x510 mm.

Villeroy&Bovh "Ceramic plus" danga: Ideali švara
"C+" danga iš Villeroy&Boch specialus keramikos apdorojimo būdas. Tokiu būdu apdorotas paviršius neleidžia kauptis nešvarumams. Po apdorojimo paviršius yra toks tankus, kad vandens lašai negali prie jo prikibti ir nuteka žemyn. Kartu nuteka purvas, kalkės ir kitokios detalės, kurios kitu atveju liktų ant paviršiaus. Užsilikę nešvarumai tiesiog nuvalomi drėgna šluoste ir keraminis paviršius vėl spindi ansktesne švara.

Su C+ valymo ir priežiūros palengvinimas
Ceramicplus yra ypatingas ne vien dėl atsparumo nešvarumams, bet taip pat dėl ypatingai paprastos priežiūros. Net savaitės senumo pridžiūvusius nešvarumus yra labai lengva nuvalyti. Drėgna šluostė ir vanduo yra viskas ko reikia- visiškai nereikia naudoti brangių ir aplinkai kenksmingų valymo priemonių. Ceramicplus taupo Jūsų laiką ir pinigus dėl lengvos priežiūros, nes nereikia naudoti valymo priemonių. Todėl sutaupysite pinigus greičiau nei manote.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį