Grohe Blue Professional maišytuvas plautuvei su bluetooth ir WIFI

3 289,00 €
2 467,00 €
2 467,00 € - 2 836,00 €

Grohe Blue Professional  maišytuvas plautuvei su vandens filtravimo funkcija bei vandens prisotinimo angliarūgšte.

Galima rinktis ne tik standartinį vandenį, tačiau ir tris skirtingus filtruoto vandens tipus. Paspaudus mygtuką galima rinktis filtruotą negazuotą vandenį, lengvai gazuotą ir stipriai gazuotą vandenį. LED mygtukais galėsite nustatyti kokį vandens tipą norite pasirinkti. Taip pat mygtuko spalva įspės kada reikia pakeisti vandens filtrą. Maišytuvo paviršius padengtas chromu ir yra itin lengvai prižiūrimas.

JEI PREKĖS NĖRA SANDĖLYJE PRISTATYMO TERMINAS TIKSLINAMAS UŽSAKYMO METU
Spalva
Kiekis

Meistro paslauga

45.00 €* - Naujo maišytuvo sumontavimas
*kaina gali kisti nuo pasirinkto atvykimo adreso
JEI PREKĖS NĖRA SANDĖLYJE PRISTATYMO TERMINAS TIKSLINAMAS UŽSAKYMO METU
Gaukite į namus už 6.99€Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas (išskyrus buitinę techniką)

Jums taip pat gali patikti

  • SUTAUPOTE -25,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Grohe Euphoria Cube dušo galva

Bazinė kaina 123,00 € Kaina 98,00 €
98,00 € - 155,99 €
Moderni ir funkcionali Grohe Euphoria Cube dušo galva.  Galima rinktis iš chromo, šlifuotos aukso (brushed cool sunrise), šlifuotos raudono aukso...

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

31323002
Garantija (m)
5 metai
Montavimo tipas
Montuojamas į stalviršį arba praustuvą
Ventilis komplekte
Yra
Vandens pajungimas
3/8"
Ilgis tarp aeratoriaus ir maišytuvo centrų mm
224 mm
Maišytuvo dydis
XL (23cm ir daugiau)
Programavimo funkcija
yra

Aprašymas

SilkMove 28 mm. keramikinė kasetė padės užtikrinti ilgaamžį maišytuvo veikimą. Maišytuvą galima pasukti 150 laipsnių kampu. Filtruotas vanduo ir vanduo iš vandentiekio į maišytuvą atbėga skirtingais pajungimais, todėl galimą pasirinkti ar norite vandens iš vandentiekio ar norite filtruoto vandens.

GROHE Blue Professional vandens šaldiklis sugeneruoja 12 litrų atšaldyto/gazuoto vandens per valandą. 

Šiai prekei tinka Grohe Blue S dydžio filtas, Grohe Blue anglies filtras ir Grohe Blue magnio+ filtras. Vandens filtravimo sistemos išmatavimai yra 400 x 451 x 265mm.
Grohe Blue - Tyras, gaivus vanduo be kalkių nuosėdų. Grohe Blue, ne tik puikaus skonio vanduo, tačiau jis taip pat suteikia turtingesnį skonį Jūsų arbatai bei kavai.
Priežiūra.  Filtras, efektyviai geba išvalyti iki 600l vandens, vėliau pagal gamintojo rekomendacijas turi būti keičiamas į naują filtrą. Maišytuvo valymui naudokite tik muilą ir vandenį. Niekada nevalykite maišytuvo paviršiaus su šveitikliais bei valikliais turinčiais abrazyvinių dalelių, taip pat venkite naudoti chemines priemones, kurios gali pažeisti maišytuvo paviršių.

Šis maišytuvas yra su integruotu Bluetooth® 4.0* ir WIFI sąsaja skirta duomenų nuskaitymui, perdavimui ir maišytuvo valdymui. Ši sąsaja leidžia valdyti bei matyti maišytuvo angliarūgštės (CO2) užpildymo lygi atsisiųstoje programėlėje. Programėlės atsisiunčiamos iš Googlestore arba Appstore.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį