Mario Classic rankšluosčių džiovintuvas 50-90cm, chromo spalvos

211,00 €
169,00 €
169,00 € - 236,00 €

Dėl pajungimo dalių kombinacijų bei spalvų, rekomenduojame pasitarti su mūsų komanda. Džiovintuvas skirtas uždaroms šildymo sistemoms. Galimas elektrinis, nuo šildymo sistemos arba kombinuotas pajungimai. Galima rinktis iš standartinio RAL arba spec. Terma spalvynų. Esant poreikiui paruošiame džiovintuvus - jungimui į elektrą.

Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Džiovintuvo aukštis
Džiovintuvo plotis
Džiovintuvo spalva
Kiekis
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Gaukite į namus už 6.99€Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas (išskyrus buitinę techniką)

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

4820111350292
Garantija (m)
2 metai
Medžiaga
Nerūdijantis plienas
Gyvatuko tipas
Kombinuotas - pajungimas nuo uždaros sistemos ir teno
Papildomai įsigyjamos dalys
Priklauso nuo pajungimo būdo (žr. Prekės aprašą)
coliai
1/2"

Aprašymas

Nerūdijančio plieno rankšluosčių džiovintuvas (gyvatukas) Mario Classic (4820111350315). Klasikinio stiliaus kopetelės su patogiai išlenktais vamzdeliais. Pajungimas - standartinis 1/2". Tarp pajungimo centrų yra 500mm atstumas. Džiovintuvą galima rinktis iš kelių pateikiamų dydžių. Nuo pasirinkto gyvatuko dydžio priklauso vamzdelių skaičius. Šiame modelyje yra 8 horizontalūs vamzdeliai. Rankšluosčių džiovintuvas, pagamintas iš nerūdijančio plieno ir yra poliruotas iki blizgumo.

Dėmesio!
Rankšluosčių džiovintuvo griežtai negalima jungti į atvirą,centralizuotą miesto vandentiekio sistemą (dažniausiai šis šildymas naudojamas senuose daugiabučiuose).
Dėmesio! Džiovintuvu naudotis galima tik pilnai sukomplektavus reikiamas dalis. Papildomai įsigyjamos dalys priklauso ne tik nuo rankšluosčių pajungimo būdo į šildymo sistemą, tačiau ir nuo žmogaus poreikių bei gyvatuko tipo.

PAJUNGIMO TIPAI
1. Rankšluosčių džiovintuvo pajungimas į namo uždarą vandens sistemą kartu su šildymo elementu (tenu). Priklausomai nuo pajungimo į sistemą, papildomai įsigyjamos dalys: kaitinimo elementas (tenas) su valdikliu, trišakis (jei reikia teno pajungimui). Taip pat, jungiant kombinuotai rankšluosčių džiovintuvą, papildomai įsigyti reikia kampinio termostatinio elemento komplektą, sklendes bei alkūnėles. Svarbu! Nerekomenduotina naudoti galingesnį (W) kaitinimo elementą nei rankšluosčių džiovintuvo galia (W).
2. Rankšluosčių džiovintuvo pajungimas į elektrą su kaitinimo elementu. Papildomai įsigyjamos dalys: kaitinimo elementas (tenas) su valdikliu, aklės bei specialus užpildymo skystis. Rankšluosčių džiovintuvų skystį su užpildymo paslauga galima užsakyti mūsų elektroninėje parduotuvėje (paslaugų užsakymą galima pasirinkti krepšelyje, įsidėjus prekes). Svarbu! Nerekomenduotina naudoti galingesnį (W) kaitinimo elementą nei rankšluosčių džiovintuvo galia (W).
3. Rankšluosčių džiovintuvo pajungimas į namo uždarą vandens sistemą. Esant poreikiui, papildomai galima įsigyti termostatinio elemento komplektą.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį