Kame ūkinė spintelė 160x35,5cm Terra

240,00 €
204,00 €
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu

Pasitikslinkite ar prekė nėra rezervuota/atvykstanti į Lietuvos sandėlius. Susisiekite +37060493329

Kiekis
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Gaukite į namus už 10,99€Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

TU/35-2/D1F2
Garantija (m)
2 metai
Spalva
balta blizgi
Gylis cm
35.5 cm
Aukštis cm
160 cm
Ilgis cm
35 cm

Aprašymas

Lietuvių gamintojo KAME kolekcijos Terra idėja tai harmonija tarp žmogaus ir gamtos. Kolekcijoje vyrauja baltos spalvos ir natūralių medžio tonų ar juodo mėnulio paviršių dekorų deriniai. Prie šios kolekcijos puikiai derės tikro ąžuolo aksesuarai, suoliukai ar pakabos. Ši pakabinama ūkinė spintelė yra blizgios baltos spalvos ir turi patogias integruotas rankenas. Visiškam komfortui ir tvarkai palaikyti siūlome prie spintelės durelių  pritvirtinti papildomai įsigyjamą skalbinių krepšį arba išsukamą stalčių. 

Dėmesio! Spinteles ir kiitus priedus matomus nuotraukose reikia įsigyti papildomai. Visus tinkamus priedus galite rasti dešinėje pusėje esančioje skiltyje "kartu rekomenduojame įsigyti". 

Montavimas. Vonios kambario baldai turi būti montuojami prie sienų atitinkamu atstumu nutolę nuo vonios ar dušo kabinos, kad apsaugotumėte baldą nuo vandens ir muilo purslų.

Priežiūra. Visi vonios baldai lengvai prižiūrimi ir valomi. Svarbu valymui nenaudoti abrazyvinių medžiagų arba valiklių su skiedikliais, kurie galėtų pažeisti paviršių. Baldus rekomenduojama valyti drėgna mikropluošto šluoste, o sudrėkintą paviršių kruopščiai nuvalant švariu, sausu audiniu. 

Papildomai įsigyjami priedai:
Išsukamas stalčius - 
ACP301
Skalbinių krepšys - AC1511

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį