Mieli pirkėjai,

Š.m. gruodžio 31d. mūsų ofisas nedribs, todėl į Jūsų užklausas atsakysime bei prekes išduoti galėsime nuo 2021-01-04. Atsiprašome už nepatogumus.
Darbo organizavimas karantino metu 2020.12.16 - 2021.01.31

Ryšium su paskelbtu karantinu bei taikomais apribojimais prekybos vietoms, į saloną klientų nepriimsime. Elektroninė parduotuvė veiks įprastai.


  • Teikiame konsultacijas telefonu, el.paštu, gyvos pagalbos langelyje ("Live chat"). Esant poreikiui bei susitarus galime atlikti ir vaizdo konsultaciją.
  • Prekes pristatome nuotoliniu būdu, t.y. prekių pristatymas vyksta tik iki Jūsų nurodyto adreso.
  • Atsiskaitymas už prekes - Rekomenduojame atsiskaityti tiesioginiu pirkimu per banką ar bankininiu pavedimu. Atsiskaitymas grynaisiais pinigais kurjeriams negalimas.
  • Atvykstant prekių, būtina informuoti ir susitarti laiką iš anksto.


20-11-23 Darbo organizavimas karantino metu


Dėl esamos situacijos Lietuvoje ir pasaulyje, karantino metu siekiame maksimaliai apsaugoti Jus ir darbuotojus, todėl ribojame klientų srautą į mūsų ofisą bei sandėlį. Visus labai prašome paskabinti mums ( tel. nr. 860493329 ) prieš atvažiuojant ir susitarti dėl priėmimo laiko.

Darbo valandos nekinta - darbuojamės 8:00-18:00 nuo pirmadienio iki penktadienio. Šeštadieniais padedame Jums telefonu - 10:00-15:00.


20-11-23 Mes atsinaujinome!


Suprasdami Jūsų poreikį greitai, saugiai ir patogiai elektroninei parduotuvei, šiandien užbaigėme visus pasiruošimo darbus ir norime pristatyti mūsų naują svetainę. Nuo šiol produktus ir informaciją matysite aiškiau ir detaliau!

Kartu norime ir paprašyti - jei pastebėsite visgi kokių nors sistemos sutrikimų, labai nesupykite. Labai lauktume Jūsų nuomonės ir pastebėjimų el.paštu - info@laikasnamams.lt 

Ačiū!

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį