Veidrodžių gamyba


Veidrodžių gamyba pagal individualius užsakymus


Veidrodžių be apšvietimo gamyba pagal individualius užsakymus.

Gaminame tiek klijuojamus tarp plytelių, tiek kabinamus veidrodžius, pagal Jūsų matmenis. Kauno mieste ir rajone teikiame matavimo ir klijavimo paslaugas (mokamas). Tai naudinga, veidrodį klijuojant tarp plytelių. Tokiu būdu gali būti tikri, jog pagamintas gaminys Jums tiks.

Veidrodžių su apšvietimu gamyba ir pardavimas.


Gaminame individualius sprendimus veidrodžiams pagal Jūsų matmenis. Ypatingą dėmesį kreipiame į Jūsų vonios kambarį, tad galime pasiūlyti veidrodžius su šildomu kilimėliu (apsauga nuo rasojimo). Taip pat veidrodžiai su foniniu arba pagrindiniu LED apšvietimais.

Dekoratyvius sprendimus su veidrodžiais.


Galime pasiūlyti įvairių spalvų arba efektų veidrodžius Jūsų baldams ar namų erdvėms. Veidrodžiai gali būti su specialiais kraštų apdirbimais (facetavimas, šlifavimas);Veidrodžių panaudojimas Jūsų namų erdvėse gali būti labai platus, o įsivaizduoti rezultatą gana sunku, tad galime pasiūlyti patikimus partnerius – architektus ir dizainerius, kurie padės sudėlioti ne tik veidrodžius, tačiau ir kitus funkcinius sprendimus.
Kaip jau žinote, veidrodžių vietą reikia numatyti iš anksto. Mes padėsime Jums išsiaiškinti poreikius ir pasiūlysime sprendimus. Visuomet mielai laukiame skambučio (8 604 93329) arba elektroninio laiško (užsakymai@laikasnamams.lt). Taip pat galite ir užsukti į mūsų ofisą (Taikos pr. 141, Kaunas), kur mūsų konsultantai Jums padės rasti norimą veidrodžių sprendimą. Žinodami Jūsų poreikius, galėsime paskaičiuoti sąmatą.
Veidrodžių klijavimas tarp plytelių – gana sudėtingas darbas. Kauno mieste bei Kauno rajone mes atliekame matavimo bei montavimo paslaugas. Klijuojame veidrodžius tik be apšvietimo.Matavimo paslauga Kauno m. ir Kauno raj. – 25,00€Montavimo paslauga – priklauso nuo sprendimo bei veidrodžio dydžio.Į paslaugą įeina transportavimas, medžiagos bei darbas. Kiekvienu atveju, tai individualus paskaičiavimas.Veidrodį galite klijuotis ir patys, tačiau dėl profesionalių medžiagų naudojimo ir patirties, rekomenduojame palikti tai mums.Turite klausimų? Pasikalbėkime!

LN Trade, MB
Adresas: Taikos pr. 141 C korpusas
LT-51132 Kaunas

užsakymai@laikasnamams.lt
8 604 93329

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį