Sklandžiam aptarnavimo internetu proceso užtikrinimui "LaikasNamams" svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą- Duomenų apsauga ir Privatumo politika

Suprantu
Prekių kategorijos
Turite klausimų?

Kombinuoti gyvatukai,džiovintuvai

Puslapis: 1/7
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
1 2 3 4 5 6 7
Puslapis: 1/7
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
1 2 3 4 5 6 7


Aprašymas

Kombinuoti rankšluosčių džiovintuvai


Šio tipo rankšluosčių džiovintuvai itin populiarūs Lietuvoje, dėl klimato sezoniškumo. Šaltuoju metu laiku, gyvatukai naudojami nuo šildymo sistemos, o šiltuoju periodu esant poreikiui, džiovintuvas jungiamas nuo elektros lizdo. Toks šildymo pasirinkimas suteikia galimybę pilnavertiškai išnaudoti rankšluosčių džiovintuvą visais metų laikais. Žemiau apžvelgsime į ką reikėtų atkreipti dėmesį planuojant turėti šio tipo rankšluosčių džiovintuvą.

Ką vertėtų žinoti, nusprendus pasirinkti šį tipą, vonios kambaryje?

1. Šildymo sistemos paduodamo ir grįžtamo vandens išvadai
Numatyti atstumą tarp taškų reikėtų jau montuojant vamzdžius vonios kambaryje. Tai turėtumėte aptarti su architektu, santechniku ar kitu atsakingu montuotoju. Nuo išvestų taškų atstumo priklauso, kokio tipo pajungimo džiovintuvus bei jų papildomas dalis galėsite rinktis. Populiariausias variantas – 40 arba 50mm tarp paduodamo ir grįžtamo vamzdžių centrų. Turint tokią išvestį, galėsite be vargo rinktis iš gausybės rankšluosčių džiovintuvų modelių, atsižvelgiant tik į turimą vietą ant sienos. Planuojant išvedimo taškus toliau vieną nuo kito, reikėtų atsižvelgti ar rasite tokio pločio rankšluosčių džiovintuvą, jog atitiktų Jūsų išvestų taškų atstumą. Jei jau turite rankšluosčių džiovintuvą, tuomet pagal jį galima suformuoti ir išvedamus taškus.

2. Rankšluosčių džiovintuvo pajungimo mazgai
Kombinuotas pajungimas reikalauja papildomų dalių, kurių gamintojas nekomplektuoja standartinėse gaminių komplektacijose. Taip yra, todėl, jog yra ne viena galima modifikacija, priklausomai nuo žmonių poreikių, jau nekalbant apie modelius bei spalvas.
Kokių dalių papildomai reikia nusipirkti?
- Termostatinis kampinis vožtuvas;
- Prijungimo elementai prie vamzdžių;
- Apdaila vamzdžiams;
- Kaitinimo elementas (tenas);
- Teno valdiklis.
Visos dalys yra svarbios ir reikalingos, norint techniškai prijungti džiovintuvą prie šildymo sistemos. Apdaila vamzdžiams nėra techniškai svarbi, tačiau tai smarkiai palengvina apdailinimą šalia vamzdžių.

3. Rankšluosčių džiovintuvo pajungimo shemos

Rinkoje yra gausybė variantų, todėl, kad ir kokį pajungimą Jūs turite, tikime, jog tinkamą sprendimą Jums rasime. Žemiau pateikiame dažniau naudojamus pajungimus.