Sklandžiam aptarnavimo internetu proceso užtikrinimui "LaikasNamams" svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą- Duomenų apsauga ir Privatumo politika

Suprantu
Prekių kategorijos
Turite klausimų?

Masažinės vonios ir jų sistemos

Puslapis: 1/2
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
1 2
Puslapis: 1/2
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
1 2


Aprašymas

Kas yra masažinė vonia? Kodėl taip skiriasi masažo sistemų kainos? Kokia masažinės vonios nauda? Ar galima sumontuoti masažo sistemą į mano pasirinktą vonią? Kaip prižiūrėti masažinę vonią?
Visi šie klausimai turėtų iškilti kiekvienam, kuris įsirenginėja vonios kambarį ir ruošiasi statyti vonią. Į visus šiuos klausimus mes pasistengsime Jums atsakyti.

Kokia masažinės vonios nauda?

Masažinė vonia skirta atsipalaidavimui ir, tiesą pasakius, ji tai puikiai atlieka. Galbūt reikėtų paaiškinti, kodėl SPA centruose, akvaparkuose žmonės viena iš mėgstamiausių pramogų  įvardija būtent sūkurines vonias ir kodėl ten visąlaik relaksuoja daug žmonių. Taip yra nes vandens srovės masažas stimuliuoja kraujotaką bei teigiamai veikia psichologinę žmogaus pusiausvyrą. Masažinės vonios nauda jau seniai įrodyta moksliniais tyrimais.
Kodėl paminėjom SPA ir ten esančias sūkurines vonias, nes šiuolaikinės technologijos leidžia gana nebrangiai įsirengti mini SPA savo namuose ir mėgautis teikiamais malonumais nors ir kiekvieną dieną.

Kas yra masažinė vonia?

Masažinė vonia, tai tarsi mažas SPA Jūsų namuose. Iš esmės tai yra paprasta vonia su pasirinktais vandens, oro ar kombinuotais purkštukais bei kitais priedais. Vonios į kurias montuojamos masažo sistemos  gali būti akmens masės, akrilo ir net metalinės. Masažinę vonią galima įsigyti jau sukomplektuotą, arba sumontuoti masažinę sistemą į išsirinktą  vonią. Įsirengiant masažo sistemą galima  neapsiriboti tik oro burbuliukais ir vandens srovės purkštukais. Joje gali būti sumontuota ir chromoterapija, ozono generatorius, itin stiprios masažinės srovės, vandens pašildytuvas, dezinfekcinė sistema. Kiekviena iš funkcijų turi būti aptarta su žmogumi, nes mes suteikiame galimybę sukomplektuoti Jūsų svajones ir lūkesčius atitinkančią sistemą. Visos mūsų svetainėje nurodytos masažinės sistemos yra iš Koller firmos.

Ar galima sumontuoti masažo sistemą į mano pasirinktą vonią?

Taip, galima. Kaip jau minėjome, masažo sistemą galima montuoti į visų tipų vonias, tačiau yra keli apribojimai. Pirmiausia į metalines vonias sumontuoti masažinę sistemą galima tik gamybos gamykloje procese, todėl dažniausiai masažinės sistemos montuojamos į akrilines arba akmens masės vonias. Į vonią norint sumontuoti masažą, jam turi būti pakankamai vietos. Kadangi masažo sistema- tai įrengimų, vamzdelių ir laidų rinkinys, tai geriausia tokias sistemas montuoti į vonias, kurios komplektuojamos su  apdailomis  ir turi bortelius. Jie reikalingi tam, kad sumontavus vonią mes nematytume visos masažo sistemos ir ji mums negadintų vonios kambario vaizdo. Būtent dėl šių priežasčių masažo sistemų nerekomenduojama montuoti į  laisvai pastatomas vonias. Geriausia dėl galimybės montuoti masažo sistemą pasiteirauti mūsų ir mes Jums garantuotai atsakysime.

  Kodėl taip skiriasi masažo sistemų kainos?

Kaina priklauso nuo daug veiksnių. Pirmiausia atmeskime visas dideliuose prekybos centruose pardavinėjamas vonias su masažo sistema už nedidelę kainą, kurios pagamintos trečiosisoe šalyse. Jos pagamintos iš pigių komplektuojančių detalių. Dėl šios priežasties labai didelė tikimybė, kad kažkas suges. Sugedus Jūs turėsite pasirūpinti atsarginėmis detalėmis patys, nes kitų gamintojų detalės netiks, o ir jų pritaikymas ypač sudėtingas. Kitaip tariant suremontuoti neapsimokės.  Kadangi masažo sistema yra paslepiama po vonia, tai ji turi būti kokybiška. Mes rekomenduojame Austrų gamintojo Koller masažo sistemas dėl jų patikimumo. Patikimumas čia labai svarbu, nes prakiurus kokia nors jungčiai kai vonia užpildyta pasekmės gali būti itin finansiškai skausmingos, dėl dideliu spaudimu bėgančio didelio kiekio vandens. Kokybiškos detalės kainuoja brangiau, tačiau atsiperka.
Kainos taip pat labai skirsis priklausomai nuo komplektacijos. Kuo daugiau funkcionalumų norėsite, tuo kaina bus didesnė.

  Kaip prižiūrėti masažinę vonią?

Dauguma žmonių yra išbandę pigiąsias trečiųjų  šalių gamybos vonias ir smarkiai nusvilę dėl jų kokybės bei priežiūros. Masažo sistemą būtina tinkamai prižiūrėti, o negavę normalių instrukcijų žmonės dažnai apleidžia ir taip ilgainiui sugadina visą sistemą. Net jei įsimontuotumėte Koller masažo sistemą, Jums ją reikės prižiūrėti. Visgi pasirinkus papildomos įrangos komplektus masažo priežiūra tampa daug paprastensė ir sklandesnė.