Gaminiui suteikiama 7 metų garantija

Brasta Glass boksas Laima 120x80, skaidrus stiklas + laminatas

799,00 €
719,00 €

Norėdami sukeisti ilgį ir plotį, montuojamą nesimetrišką dušo kabiną, apverskite 180 laipsnių kampu. Galinės sienelės iš aušto slėgio laminato, pilkos arba baltos spalvos. Dušo boksas LAIMA gali būti montuojams ant padėklo LINAS. Dušo kabinos/bokso aukštis - 200cm.

Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Kiekis
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Gaukite į namus už 9,99€ Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

laimabox120sk
Garantija (m)
7 metai
Aukštis mm
2000 mm
Pagaminta iš
saugus 6mm grūdinto stiklo užpildas + drėgmei atsparus laminatas
Profilių spalva
pilkas aliumo profilis
Plotis
78.5cm-80cm
Dušo kabinos dydis cm
120cm x 80cm
Užpildo spalva
Skaidrus stiklas
Ilgis
118.5cm-120cm

Aprašymas

Stačiakampė uždara dušo kabina-boksas Baltijos Brasta Laima be dušo padėklo. Kabina-boksas tinkama mažai izoliuotiems vonios kambariams, taip pat jas galima statyti ir per vidurį vonios kambaryje. Tarpinės dedamos per visą tvirtinimo kontūrą, todėl garantuojamas visiškas sandarumas. Sienelės pagamintos iš vandeniui atsparaus 10mm aukšto slėgio laminato. Montavimo metu bet kur sienelėje galite prisitvirtinti ir dušo stovą. 

! Dušo kabina parduodama be maišytuvo. 

Kabinos stiklai padengti technologija "Greiti lašai", kuri apsaugo stiklus nuo vandens poveikio ir padaro juos lengviau prižiūrimus. Paviršių padengus šia danga, dingsta tiesioginis molekulių sąlytis su stiklu, todėl lašai virsta rutuliukais ir lengvai nuteka su visais nešvarumais, todėl kabinos stiklus valyti yra žymiai lengviau. 

Kad būtų galima statyti kabiną be padėklo, reikia suformuoti reikiamus nuolydžius į trapą / lataką. Rekomenduojamas mažiausias nuolydis – 0,5–1 cm nuolydžio į metrą. Be to, prieš klijuojant plyteles, turi būti paruošta gera hidroizoliacija. Jei nėra galimybės suformuoti nuolydžio, būtina daryti pakilimą.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį