Dušo kabina Baltijos Brasta Katarina 80,90,100cm

538,99 €
482,99 €
482,99 € - 642,99 €
Pristatymo terminas 3-4 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Dydis
Vitražas
Kiekis
Pristatymo terminas 3-4 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Gaukite į namus už 9,99€ Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas

Charakteristikos

Katarina8080ska
Garantija (m)
2 metai
Aukštis mm
1900 mm
Profilių spalva
blizgios pilkos sp.
Spindulys mm
R550


Aprašymas

Pusapvalė dušo kabina iš Baltijos Brasta serijos "Akrobatė".  Dušo kabinos išskirtinumas - dušo durys atsidaro tiek į išorę, tiek į vidų. T.y. nesinaudojant dušo kabina, jos duris galima prilenkti prie sienos į dušo kabinos vidų. Tokiu būdu, vonios kambaryje bus sukuriamas papildomos erdvės efektas. 

Šios dušo kabinos aukštis nekeičiamas.

Durų pakilimo funkcija. Daromos durys pakyla nuo grindų taip geriau užsandarinant apatinę dušo dalį. Be to, labai patogu plauti grindis. Durų pakilimo funkcija palengvina ir dušo kabinų eksploatavimą: durys užsifiksuoja jas atidarant ir uždarant. Dušo kabinos funkcionuoja patikimai ir tyliai, nes duryse nėra guolių mechanizmų, be to, jos tvirtai prisitvirtina prie sienos.

Kabinos stiklai padengti technologija "Greiti lašai", kuri apsaugo stiklus nuo vandens poveikio ir padaro juos lengviau prižiūrimus. Paviršių padengus šia danga, dingsta tiesioginis molekulių sąlytis su stiklu, todėl lašai virsta rutuliukais ir lengvai nuteka su visais nešvarumais, todėl kabinos stiklus valyti yra žymiai lengviau. 

Montavimas. Kad būtų galima statyti kabiną be padėklo, reikia suformuoti reikiamus nuolydžius į trapą / lataką. Rekomenduojamas mažiausias nuolydis – 0,5–1 cm nuolydžio į metrą. Be to, prieš klijuojant plyteles, turi būti paruošta gera hidroizoliacija. Jei nėra galimybės suformuoti nuolydžio, būtina daryti pakilimą. Greitų lašų technologija labai palengvina dušo kabinų priežiūrą. Bet visur labai skirtingas vanduo: vienur labai kalkėtas, kitur – mažiau ir t.t. todėl būtų paprasčiausia, jei, kiekvieną kartą išsimaudę, nubrauktumėte likusius vandens lašus langų valikliu.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį